Оплата та доставка

Ви можете зробити замовлення товару, зателефонувавши нам за номером (032) 222-54-99,  223-03-06, 294-96-60, 221-45-00,  (067)6734897 та (050)308 7040 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 18.00 та в суботу з 8.00 до 14.00

      З радістю приймемо Ваше замовлення та проконсультуємо при потребі.

      Якщо ви чітко знаєте, який товар Вам потрібен - натисніть кнопку "Додати до замовлення" в каталогу навпроти фото товару, що Ви обрали. Потім перейдіть у ваш кошик та заповніть запит - вкажіть кількість, контактний телефон, бажану форму оплати та оформіть замовлення. Для уточнення часу доставки та інших робочих питань з Вами звяжуться наші менеджери за вказаним у запиті телефоном.

      Всі замовлення в робочий час приймаються на опрацювання протягом 30 хв. Замовлення, які прийшли вночі, у вихідні та святкові дні приймаються на опрацювання на протязі години першого робочого дня після надходження.

      Під час обробки ми обов'язково Вам зателефонуємо для уточнення деталей, оскільки нам необхідно знати:

     1) Кількість. Технічний відділ прораховує кількість матеріалу відповідно до Вашого замовлення, враховуючи розміри упаковок та відпускної тари виробника, розхід матеріалів. Також технічний відділ підбирає супутні товари у відповідності до завдання.

     2) Якість. Наш технічний відділ готовий запропонувати Вам альтернативні варіанти виконання Вашого замовлення з різних матеріалів. Наприклад, оздоблення фасаду можна зробити матеріалами мінімум 8-ми виробників (і це тільки по штукатурці).

    3) Час обробки. Напряму залежить від кількості наданої Вами інформації. Прохання якомога точніше відповісти на запитання операторів, що б технічний відділ зміг оперативно підібрати замовлення.

      Весь товар, що є на сайті, присутній у наших торгових залах.

Оплата замовленого товару:

   Після узгодження наявності та кількості потрібного товару замовнику відправляється рахунок (по факсу чи електронною поштою). Оплатити рахунок за товар Ви зможете у будь-якому найближчому відділені банку чи по системі "Клієнт - банк" для юридичних осіб, або на місці отримання товару, готівкою.

  ТзОВ «Дукат ЛВ» є платником податку на загальних підставах.

Доставка замовленого товару:

Замовлений товар можна забрати зі складу ТзОВ «Дукат ЛВ» ( вул. Луганська, 1Б), або замовити машину у нас.

Вантажне таксі доставить придбаний товар за адресою Замовника.

 

 

Вартість доставки:

Зона 1 — 180 грн

За межі зони 1 та міста — вартість договірна: 1км - 18грн. (відстань рахується до місця призначення та назад, тобто подвійна)

 

 Доставка габаритного вантажу та товару з вагою більше 5т. здійснюється згідно калькуляції та за кошт замовника в термін до 2-ох днів з моменту оплати.

Можлива доставка товарів у всі куточки України.

 

Гарантійне обслуговування: 

   На всі товари розповсюджується гарантія виробника. Прийом товару по кількості здійснюється у момент отримання цього товару у перевізника, експедитора, кур'єра тощо. У разі виявлення недостачі, пересорту товару або пошкодження упаковки (а також як наслідок - товару), який Ви отримуєте - наполегливо просимо Вас вимагати складання акту, щодо встановлення факту, що має місце, працівниками служби перевезення.

   У разі виявлення заводського браку під час подальшого використання замовленого Вами товару - Ви маєте право на заміну цього товару у відповідності з чинним законодавством України. Детальніше за телефоном - (032) 223-03-06

 

    Вдалих Вам покупок!